"დინამოს" ახალი მწვრთნელი აკაკი შულაიათია დინტერესებულისტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 12.12.2013 | ნანახია: 923
სიახლის კატეგორია: ქართული ფეხბურთი სანდრო კობახიძე "გაძვირდა"სტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 22.06.2013 | ნანახია: 959
საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელის, სანდრო კობახიძის ფასი საგრძნობლად გაიზარდა.
სიახლის კატეგორია: ქართული ფეხბურთი 16 წლის ქართველს ესპანიოლმა 2 -წლიანი ხელშეკრულება გაუფორმასტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 25.05.2013 | ნანახია: 1065
სიახლის კატეგორია: ქართული ფეხბურთი ჯაბა დვალი: ევროტურნირებზე აუცილებლად მოვხვდებით!სტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 07.05.2013 | ნანახია: 861
გთავაზობთ თბილისის დინამოს შემტევის, ჯაბა დვალის ინტერვიუს.
სიახლის კატეგორია: ქართული ფეხბურთი "დილას" კამერუნელი ნახევარმცველი შეუერთდასტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 21.03.2013 | ნანახია: 926
"დილას" შეუერთდა კამერუნელი ნახევარმცველი რობერტ ლობე
სიახლის კატეგორია: ქართული ფეხბურთი ოქრიაშვილს ქეცბაიასთან კონფლიქტი აქვს?სტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 20.03.2013 | ნანახია: 807
სიახლის კატეგორია: ქართული ფეხბურთი საქართველოს ნაკრები - არც პროგრესი, არც რეგრესი...სტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 14.03.2013 | ნანახია: 1070
სიახლის კატეგორია: ქართული ფეხბურთი ინტერვიუ დუშან უჰრინთანსტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 14.03.2013 | ნანახია: 964