"რეალის” პორტუგალიელი მწვრთნელი, ჯოზე მოურინიო თურქეთის ჩემპიონატის მატჩზე შეამჩნიეს.
სიახლის კატეგორია: ჩემპიონთა ლიგა კაშია სიმბოლურშიასტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 853
გურამ კაშია ჰოლანდიური ერედივიზიონის გასული ტურის სიმბოლურ ნაკრებში მოხვდა
სიახლის კატეგორია: ჰოლანდია ირაკლი ძარია: არ შევრცხვებით!სტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 809
ნაკრების სამწვრთნელო შტაბი და ეროვნულ ჩემპიონატში მოასპარეზე ფეხბურთელთა ნაწილი 18 მარტს, დილით თბილისიდან საფრანგეთში გაემგზავრა.
სიახლის კატეგორია: ნაკრებები რიბერი საქართველოს წინააღმდეგ ითამაშებს?სტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 819
”ბაიერნის” ნახევარმცველი ფრანკ რიბერი ვარჯიშს დაუბრუნდა.
სიახლის კატეგორია: ნაკრებები ვიდიჩი: ეს უმძიმესი იქნებასტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 794
მანჩესტერ იუნაიტედის სერბი მცველი, ნემანია ვიდიჩი ამბობს, რომ ყველაფერი მათ ხელშია.
სიახლის კატეგორია: ინგლისი დებუში საქართველოს წინააღმდეგ გამოირიცხასტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 794
საფრანგეთის ეროვნული ნაკრებისა და ინგლისური "ნიუკასლ იუნაიტედის” მცველი მატიე დებუში საქართველოსთან მატჩში ვერ ითამაშებს, მიზეზი ტრავმაა.
სიახლის კატეგორია: ნაკრებები ადრიანო - 6 კვირით ლაზარეთშისტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 831
"ბარსელონას" მცველი, ადრიანო 6 კვირა ვერ შეძლებს თამაშს.
სიახლის კატეგორია: ესპანეთი სუბისარეტა: როდის დაბრუნდება ტიტო?სტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 796
"ბარსელონას" სპორტულმა დირექტორმა ანდონი სუბისარეტამ განაცხადა, რომ კლუბის მთავარი მწვრთნელი, ტიტო ვილიანოვა სულ მალე დაბრუნდება.
სიახლის კატეგორია: ესპანეთი ვილას ახალ კონტრაქტს უმზადებენსტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 839
dailymail-ის ცნობით კატალონიური ბარსელონა თავის ესპანელ ფორვარდთან, დავიდ ვილასთან სულ მალე ახალ კონტრაქტს გააფორმებს.
სიახლის კატეგორია: ესპანეთი სნეიდერი: მოურინიოს ძალიან გაუჭირდებასტატიის ავტორი: ADMIN| დამატების თარიღი: 18.03.2013 | ნანახია: 807
„გალათასარაის" ნახევარმცველმა უელსი სნეიდერმა განაცხადა, რომ ჩემპიონთა ლიგის მომდევნო მატჩში მათ მეტოქეს, მადრიდის რეალს ძალიან გაუჭირდება.