სტატიის ავტორი: ADMIN, დამატების ტარიღი: 15:13, ნანახია: 826
თემურ ქეცბაიამ ეროვნულ გუნდში გამოძახებული ფეხბურთელების სია საბოლოოდ დაადასტურა.
მეკარეები: გიორგი ლორია („დინამო" თბილისი), ნუკრი რევიშვილი („კრასნოდარი", რუსეთი), როინ კვასხვაძე („ზესტაფონი"), გიორგი მაკარიძე („ლე მანი", საფრანგეთი)
მცველები: უჩა ლობჟანიძე („კრივბასი", უკრაინა), აკაკი ხუბუტია („მორდოვია", რუსეთი), გურამ კაშია („ვიტესი", ჰოლანდია), ალექსანდრე ამისულაშვილი („კრასნოდარი", რუსეთი), გიორგი ფოფხაძე („ბაკი", აზერბაიჯანი), ზურაბ ხიზანიშვილი („ქაისერისპორი", თურქეთი), დათო კვირკველია („დილა", გორი), საბა კვერკველია („რუბინი", რუსეთი)
ნახევარმცველები: ალექსანდრე კობახიძე („არსენალი" კიევი, უკრაინა), დავით თარგამაძე („ილიჩევეცი", უკრაინა), ირაკლი ძარია („დინამო" თბილისი), ელგუჯა გრიგალაშვილი („ტორპედო", ქუთაისი), ჯანო ანანიძე („სპარტაკი" მოსკოვი, რუსეთი), ირაკლი მაისურაძე („დილა", გორი), მურთაზ დაუშვილი, ლევან ყენია (ორივე „კარპატი" ლვოვი, უკრაინა), დავით დევდარიანი („ორჰუსი", დანია)
თავდამსხმელები: ვლადიმერ დვალიშვილი („ლეგია", პოლონეთი), მათე ვაწაძე („ორჰუსი", დანია), ნიკოლოზ გელაშვილი („ბოხუმი", გერმანია)